GOODYEAR “Satisfaction guarantee”

Lisagarantii rehvi vigastustele

 

Goodyeari “Satisfaction guarantee” garantii on meie viisiks näidata, et innovatsiooni juhtpositsioon, ohutus, ajakirjade testid ja kõrge kvaliteet on palju enamat kui pelgalt sõnad.

 

Teie rahulolu on meie jaoks väga oluline! 

 

Uutele Goodyeari rehvide valikule kehtiva GOODYEARi “Satisfaction guarantee” garantiiga on teil võimalik ainult võita: Kui teie rehvi peaks tekkima vigastus, saate oma purunenud rehvi uue vastu vahetada.

GOODYEARi “Satisfaction guarantee” garantii (edaspidi "Kampaania") eesmärgiks on anda teile kindlustunne, et olete valinud tänapäeva ühed parimad rehvid!  

 

Tingimused

 

 1. Üldtingimused
  1. Kampaania hõlmab rehvi vigastuse kindlustust.
  2. Kampaania korraldaja on Goodyear Baltic OÜ.
  3. Kampaania on organiseeritud ja kehtiv Eesti Vabariigi territooriumil.
  4. Kampaania kindlatele Goodyeari ja Dunlopi rehvimudelitele. Kampaanias osalemiseks peab ostma vähemalt 4 rehvi.
  5. Kampaanias osalevad rehvimudelid on: 

Suverehvid:

GOODYEAR: EFFICIENTGRIP COMPACT, EFFICIENTGRIP COMPACT2, EFICIENTGRIP PERFORMANCE, EFFICIENTGRIP PERFORMANCE2, EFFICIENTGRIP SUV, EFFICIENTGRIP 2 SUV, EAGLE F1 ASYMMETRIC 2, EAGLE F1 ASYMMETRIC 3, EAGLE F1 ASYMMETRIC 5, EAGLE F1 ASYMMETRIC SUV, EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 SUV, EAGLE F1 ASYMMETRIC 3 SUV, EAGLE F1 ASYMMETRIC 5 SUV, EAGLE F1 SUPERSPORT, EAGLE F1 ASYMMETRIC 6.

DUNLOP:  STREETRESPONSE 2, SPORT BLURESPONSE, SPORTMAXX RT, SPORTMAXX RT2, SPORTMAXX RT2 SUV, SPORTMAXX GT, QUATTROMAXX, SPORTRESPONSE.

Aastaringsedrehvid:

GOODYEAR: VECTOR 4SEASONS G2, VECTOR 4SEASONS G3, VECTOR 4SEASONS SUV G2, VECTOR 4SEASONS G3 SUV; 

DUNLOP: SPORT ALL SEASON.

Talverehvid:

GOODYEAR: ULTRAGRIP ICE ARCTIC, ULTRA GRIP ICE ARCTIC SUV, ULTRAGRIP ARCTIC 2, ULTRA GRIP ARCTIC SUV2, ULTRA GRIP ICE 3, ULTRA GRIP ICE 2, ULTRAGRIP ICE SUV, ULTRA GRIP 9+, ULTRA GRIP PERFORMANCE GEN-1, ULTRAGRIP PERFORMANCE+, ULTRAGRIP PERFORMANCE 3, ULTRA GRIP PERFORMANCE SUV GEN-1, ULTRAGRIP 8 PERFORMANCE; 

DUNLOP: WINTER RESPONSE 2, WINTER SPORT 5, WINTER SPORT 5 SUV.

 

 1. Rehvid peavad olema ostetud ja paigaldatud sama rehviedasimüüja juures.
 2. Kampaania toimub volitatud Goodyear edasimüüjate juures. Täpse edasimüüjate nimekirja leiate veebilehe www.goodyear-promo.eu/ee  alamlehelt “Edasimüüjate nimekiri”.

 

 1. Kuidas kampaanias osaleda
  1. Ostke neli rehvi ükskõik millise käesolevate tingimuste punktis 1.1.5. nimetatud mudeli hulgast. Teile antakse unikaalse numbriga spetsiaalne plastist kampaaniakaart.
  2. Registreerige oma kaart veebilehel www.goodyear-promo.eu/ee  hiljemalt 14 päeva pärast ostu sooritamist.
  3. Oma kaardi registreerimine on garantii kampaanias osalemiseks. Registreerimata kaart kampaanias ei osale.
  4. Registreerimisvormi täites palun skaneerige oma ostukviitung veebilehel www.goodyear-promo.eu/ee. See salvestatakse süsteemi kui tõend ostu toimumise kohta. Kui teil ei ole võimalik ostudokumenti skaneerida, hoidke see palun kuni kampaania lõpuni alles. Rehvi tagastamise/vigastuse korral palutakse see teil esitada koos kampaaniakaardi numbriga.
  5. Rehvi vigastuse korral minge palun sama rehvimüüja juurde, kust te oma rehvid ostsite ja paigaldada lasite.
  6. Rehvi vigastus hõlmab Kampaania raames igasuguseid rehvikahjustusi: läbitorget, muljumist, löögi tagajärjel purunemist, mis leidis aset tavapärasel sõitmisel maanteel.
  7. Ühel isikul on võimalik kindlustada maksimaalselt kaks komplekti rehve.
  8. Ühte rehvi kindlustatakse Kampaania perioodil ainult üks kord.
  9. Vigastatud rehvi saab uue vastu vahetada ainult juhul, kui seda ei ole võimalik edasimüüja juures parandada (paranduskulud kannab tarbija).

 

 1. Rehvid, mis kvalifitseeruvad rehvi vigastuse garantiiprogrammi:
  1. Mustri sügavus ei tohi olla väiksem kui 4 mm.
  2. Peavad olema registreeritud Kampaania veebilehel www.goodyear-promo.eu/ee koos skaneeritud või esitatud ostukviitungiga.
  3. Võivad olla kahjustatud läbitorke, muljumise või pidurdamise tagajärjel tavapärastes sõidutingimustes.
  4. Kampaaniatingimuste kohaselt kuuluvad vahetamisele ainult rehvid, mida ei ole võimalik parandada.

 

 1. Kampaania ei kehti või ei kata järgmisi olukordi:
  1. Kui rehvi kahjustus tekkis autoõnnetuse, vandalismi, varguse, põlengu, lumekettide kasutamise tagajärjel või kahjustuse või kosmeetilise kahjustuse korral, mida on võimalik parandada.
  2. Rehvid, millele on muster uuesti sisse lõigatud, õhukummita rehvile on lisatud õhukumm, või mustrisügavus on väiksem kui 4 mm.
  3. Rehvid, mida on kasutatud autovõidusõitudel.
  4. Rehvid, mida on juba vahetatud vähemalt üks kord seoses vigastusega.
  5. Run On Flat rehvid

 

 1. Goodyear Baltic OÜ-l on õigus tühistada või peatada Kampaania igal ajal, teatades sellest kampaania veebilehel www.goodyear-promo.eu/ee.

 

Kampaania “Satisfaction guarantee” kehtib lisaks Goodyear standardtingimustele ja Goodyeari edasimüüja poolt kehtestatud tingimustele. Nende kohta lisateabe saamiseks pöörduge palun Goodyeari edasimüüja poole. Kampaania eesmärgiks ei ole piirata teie seadustest või Goodyear Baltic OÜ poolt tagatud standardtingimustest tulenevaid tarbijaõigusi.

 

Käesoleva garantii loojaks on Goodyear Baltic OÜ.